Salon Kwiatowy II ul. Sienkiewicza 32 jest największą kwiaciarnią w Ostrołęce. Jest to firma rodzinna, której tradycje florystyczne sięgają 3 pokoleń.

Jesteśmy bliźniaczą firmą Salonu Kwiatowego ul. 11 listopada 5a - znanej i szanowanej kwiaciarni na rynku ostrołęckim, która prosperuje nieprzerwanie od 1976r. Jest ona ciągłym źródłem inspiracjii służy niesamowitym doświadczeniem.


Nasz Salon Kwiatowy II funkcjonuje od 2007 roku i nieprzerwanie powiększa liczbę stałych klientów. To utwierdza nas w przekonaniu, że tworzone przez nas dekoracje kwiatowe są doceniane i chętnie kupowane.

Uważamy, że kwiaty są najlepszym sposobem na wyrażenie uczuć. Dlatego każdego dnia odzwierciedlamy te uczucia w przygotowywanych bukietach. Wielka pasja i wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam stworzyć własny, niepowtarzalny styl układania i dekoracji kwiatów. Pragniemy towarzyszyć Państwu w niezwykłych i ważnych momentach życia, dlatego aranżacje kwiatowe dopasowujemy do okazji oraz do indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Służymy także fachową wiedzą i poradą.

Oferujemy:

Największy wybór kwiatów ciętych, doniczkowych i sztucznych

Szeroką gamę kompozycji, koszy okolicznościowych i flowerboxów

Pełną oprawę kwiatową ślubów, dekorację Kościołów, samochodów i sal weselnych

Bogaty asortyment upominków i artykułów dekoracyjnych

Pakowanie prezentów

Bukiety, wiązanki i wieńce pogrzebowe, znicze

Drukowane, jedwabne szarfy

Dostawę kwiatów na terenie Ostrołęki i okolic

Pocztę kwiatową na cały świat

 

Pomoc